KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757318
nr 1275 7318
Oidentifierad konstnär. Clown med papegoja. Olja på duk, ej signerad. 89x116 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:58:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr